Zarząd

Jakub BąkPrezes Zarządu
Absolwent wydziałów Zarządzania i Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Zawodowo związany z takimi spółkami jak: ComputerLand S.A., Power System Sp. z o.o., Sygnity S.A., Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. oraz Open Finance S.A. Aktualnie pełni funkcję Członka Zarządu w spółce Divisionair sp. z o.o.

Rada Nadzorcza

Magdalena TregerPrzewodnicząca Rady Nadzorczej
Adwokat, wpisana na listę adwokatów ORA w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie związane z doradztwem prawnym dla podmiotów gospodarczych prowadzących działalność w zakresie produkcji gier komputerowych, z branży informatycznej, budowlanej, innowacyjnych start-upów oraz dla rozwiązań w domenie narzędzi bioinformatycznych. Kierowała Działem Nowych Technologii w jednej z największych kancelarii prawnych w Polsce. Ma wiedzę z zakresu doradztwa prawnego dotyczącego prawa autorskiego, tworzenia ram prawnych działalności i z zakresu Compliance.

Pani Magdalena Treger spełnia kryteria niezależności wymienione w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pani Magdalena Treger nie posiada powiązań z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Marcin PrzymusCzłonek Rady Nadzorczej
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG, farmaceutycznej oraz bankowej. Odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie nowoczesnymi kanałami sprzedaży i usług oraz wdrażanie strategii rynkowych i dystrybucyjnych. Najdłużej związany z firmą Allergan, w której karierę zawodową kończył na stanowisku Sales Commercial Manager. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Filozofia na Wydziale Nauk Humanistycznych. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą skupioną głównie wokół rynku finansowego w obszarze inwestycyjnym.

Pan Marcin Przymus spełnia kryteria niezależności wymienione w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Marcin Przymus nie posiada powiązań z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Łukasz KielochCzłonek Rady Nadzorczej
Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT. Specjalizuje się w planowaniu strategicznym oraz optymalizacji procesów biznesowych. Zajmował stanowisko Prezesa Zarządu oraz Członka Zarządu w spółkach grupy Itmagination, a także Członka Zarządu w spółkach Justdrive Holding sp. z o.o., TGK Central Europe Sp. z o.o. oraz Inspiretech Sp. z o.o.. Obecnie współwłaściciel Itmagination Holding B.V.

Pan Łukasz Kieloch spełnia kryteria niezależności wymienione w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Łukasz Kieloch nie posiada powiązań z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Krzysztof BoskoCzłonek Rady Nadzorczej
Producent gry Japanese Drift Master, wcześniej producent oraz designer gier mobilnych. Przed karierą w branży gamingowej pracował jako producent filmowy czuwając nad produkcjami reklam oraz teledysków. Posiada doświadczenie na stanowiskach kierowniczych oraz managerskich, na których prowadził działania nie tylko w charakterze producenta, ale również zakresu HR, PR czy marketingu w branżach: gamingowej, filmowej nieruchomości komercyjnych, budowlanej oraz opieki zdrowotnej.

Pan Krzysztof Bosko spełnia kryteria niezależności wymienione w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Krzysztof Bosko nie posiada powiązań z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.

Piotr ZakrzewskiCzłonek Rady Nadzorczej
Absolwent Wydziału Informatyki (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie) na specjalizacji Komputerowe Wspomaganie Grafiki (CAD) i Wydziału Finansów na specjalizacji Rynki Kapitałowe (Akademia Leona Koźmińskiego).
Zawodowo związany głównie z branżą grafiki komputerowej i IT, gdzie idealnie odnajduje się w roli łącznika między światem artystycznym, a programistyczno-wdrożeniowym rozumiejąc ograniczenia każdego z nich. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na rzecz klientów z sektorów: bankowości, finansów, automotive, FMCG, farmacji, a także budowlanego.
Pracował m.in. w: PAP SA, Digital Virgo SA, Comfitura Sp. z o.o., Hogart Sp. z o.o., Malibu Auto Centrum Sp. z o.o. (ASO KIA MOTORS).

Pan Piotr Zakrzewski spełnia kryteria niezależności wymienione w Ustawie z dnia 11 maja 2017 r. o biegłych rewidentach, firmach audytorskich oraz nadzorze publicznym. Pan Piotr Zakrzewski nie posiada powiązań z akcjonariuszem posiadającym nie mniej niż 5% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu Spółki.