Zarząd

Jakub BąkPrezes Zarządu
Absolwent wydziałów Zarządzania i Informatyki Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie. Zawodowo związany z takimi spółkami jak: ComputerLand S.A., Power System Sp. z o.o., Sygnity S.A., Dom Inwestycyjny Xelion sp. z o.o. oraz Open Finance S.A. Aktualnie pełni funkcję Członka Zarządu w spółce Divisionair sp. z o.o.

Rada Nadzorcza

Marcin PrzymusPrzewodniczący Rady Nadzorczej
Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG, farmaceutycznej oraz bankowej. Odpowiedzialny za tworzenie i zarządzanie nowoczesnymi kanałami sprzedaży i usług oraz wdrażanie strategii rynkowych i dystrybucyjnych. Najdłużej związany z firmą Allergan, w której karierę zawodową kończył na stanowisku Sales Commercial Manager. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na kierunku Filozofia na Wydziale Nauk Humanistycznych. Obecnie prowadzi własną działalność gospodarczą skupioną głównie wokół rynku finansowego w obszarze inwestycyjnym.
Łukasz KielochCzłonek Rady Nadzorczej
Absolwent Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych, posiada ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT. Specjalizuje się w planowaniu strategicznym oraz optymalizacji procesów biznesowych. Zajmował stanowisko Prezesa Zarządu oraz Członka Zarządu w spółkach grupy Itmagination, a także Członka Zarządu w spółkach Justdrive Holding sp. z o.o., TGK Central Europe Sp. z o.o. oraz Inspiretech Sp. z o.o.. Obecnie współwłaściciel Itmagination Holding B.V.
Grzegorz CzarneckiCzłonek Rady Nadzorczej
Absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunku ekonomia, na Wydziale Ekonomiczno-Rolniczym. Od 2005 roku prowadzi własną działalność gospodarczą pod nazwą TANIEGRY.PL, w ramach której do jego obowiązków należy m.in.: dobór asortymentu do oferty składającej się z kilku tysięcy gier komputerowych, ustalane polityki cenowej opierającej się na bardzo zróżnicowanej marży, budowanie strategicznych relacji z kluczowymi klientami i dostawcami, budowanie marki oraz wizerunku firmy na rynku i wdrażanie innowacji usprawniających pracę firmy. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowiskach zarządczych oraz nadzorczych.
Piotr ZakrzewskiCzłonek Rady Nadzorczej
Absolwent Wydziału Informatyki (Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie) na specjalizacji Komputerowe Wspomaganie Grafiki (CAD) i Wydziału Finansów na specjalizacji Rynki Kapitałowe (Akademia Leona Koźmińskiego).
Zawodowo związany głównie z branżą grafiki komputerowej i IT, gdzie idealnie odnajduje się w roli łącznika między światem artystycznym, a programistyczno-wdrożeniowym rozumiejąc ograniczenia każdego z nich. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy na rzecz klientów z sektorów: bankowości, finansów, automotive, FMCG, farmacji, a także budowlanego.
Pracował m.in. w: PAP SA, Digital Virgo SA, Comfitura Sp. z o.o., Hogart Sp. z o.o., Malibu Auto Centrum Sp. z o.o. (ASO KIA MOTORS).
Wojciech SypkoCzłonek Rady Nadzorczej
Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze IT. Piętnaście lat specjalizacji w zarządzaniu projektami. Wieloletnie doświadczenie programistyczne. Kierowanie zespołami od kilkunastu do stu osób. Zarządzanie budżetami od kilku do kilkudziesięciu milionów złotych. Ukończył studia magisterskie na kierunku Informatyka na Uniwersytecie Wrocławskim. Absolwent studiów MBA IT na Akademii Leona Koźmińskiego. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m. in. w takich przedsiębiorstwach jak: JT Weston, SMT Software, Sprint S.A. czy Altkom S.A.