2019-05-23T11:10:39+02:00

When I Was Young

When I was young is the story of an ordinary American guy who went to the Vietnam war to find his lost in action brother. You have an exciting and risky journey into a world full of deadly dangers, whether it is a painterly jungle or charming city streets. Help the hero go from a recruit to an experienced marine in search of the truth.

2019-05-23T11:10:31+02:00

Unlucky Seven

Przyjaciele Ellen zawsze pamiętają, aby dzień święty święcić. Zamiast na zebranie Anonimowych Alkoholików udają się na imprezę urodzinową do luksusowego motelu. Niefortunnie się składa, że właściciel właśnie zjadł wyborną pasztetową z ludzkiej wątroby. A apetyt rośnie w miarę jedzenia. Impreza życia staje się imprezą śmierci.

Przeżyj przygodę z dreszczykiem, przemierzając piękny fotorealistyczny świat w pikselarcie. Tu wszystko boli. Jesteś tym, kogo zjesz, a twoje wybory decydują o losie przyjaciół. Poznaj ukryte cele i pragnienia każdego z uczestników wyprawy i drwij, gdy ich plany legną w gruzach.

2019-05-23T12:46:59+02:00

ToolBoy

The story of a repair robot who, instead of going to a speedball match on a nearby planet on a free weekend, has to come to work to repair the fault in one of the corporate buildings, as usual in such cases it fell on him. By accident, he discovers a corporate board plot for a new project related to the department of power. Unfortunately, the conspirators know that they are being intercepted and begins to follow the hero.

Toolboy starts to escape by solving new puzzles and revealing further details of the plot. Over time Toolboy gains more skills as superpowers. Our hero also has an ally in the form of an old disconnected from the main computer system. Toolboy communicates with him in special information points getting more tips.

2019-05-23T11:10:10+02:00

The Worst Day Ever

W The Worst Day Ever wcielisz się w rolę nowego pracownika, który właśnie został przyjęty do wielkiej korporacji. Twoje szczęście nie trwa jednak zbyt długo, bowiem umowa, którą podpisałeś okazuję się być cyrografem. Korporacja szybko odsłania swoje prawdziwe oblicze, a na światło dzienne wychodzą mroczne siły, które zawładnęły przybytkiem. Twoim zadaniem jest dostanie się na szczyt biurowca i pokonanie zarządu – dopiero wtedy będziesz mógł opuścić demoniczne mury korporacji.

2019-05-23T11:10:16+02:00

SPYHACK: Episode 1

Jest rok 2111. Światem rządzą technokorporacje. Prowadzone przez nie eksperymenty już dawno przekroczyły wszelkie normy etyki. Na straży technologicznej praworządności stoją najlepsi agenci Advanced Technology Division. Zostań jednym z nich i chroń ludzkość przed samozagładą.

Spyhack to hardkorowa gra szpiegowska w klimatach sci-fi z elementami skradanki i gry taktycznej. Wcielasz się w rolę agenta tajnej organizacji o nazwie ATD. W świecie zdominowanym przez technokorporacje obowiązuje tylko jedno zasada: hackuj lub zostaniesz zhackowany. Twoim celem jest powstrzymania tajnego projektu korporacji The Dome Ltd, który może doprowadzić ludzkość na skraj samozagłady.

2019-07-31T12:01:34+02:00

Pooplers

Pooplers to gra multiplayer, gdzie maksymalnie czterech graczy przejmuje kontrolę nad bobasami. Brzdące nie należą do tych spokojnych, gdy tylko nikt ich nie pilnuje raczkują po całym domu, wypróżniając się na podłogę. Wygrywa gracz który „pokoloruje” większą cześć mapy. Rozgrywkę urozmaicają power-up’y oraz mama która odnosi każdego berbecia do łóżeczka, gdy tylko zobaczy, że jej dziecko defekuje na podłogę. Pobyt w łóżeczku zmniejsza szansę na wygraną w danej rundzie. Gra humorystyczna, posiada jednak szereg elementów urozmaicających rozgrywkę i pozwalających na tworzenie taktyk.

2019-07-15T13:42:00+02:00

Infernal Radiation

Infernal Radiation to gra traktująca o przygodach księdza zmagającego się z plagą opętań w zapomnianej przez Boga wiosce.

Wybierz własną strategię ratowania śmiertelników. Przygotuj księdza do odprawiania rytuałów, wybierając własną ścieżkę rozwoju egzorcysty. Poznaj słabości demonów i naucz się odpowiednich modlitw i obrzędów, aby pokonać diabła w walkach o dusze. Korzystaj z narzędzi kapłańskich, pomocy ministranta, proboszcza i innych księży oraz sióstr zakonnych. Pomocy udzielą Ci również ludzie, których uratowałeś: krawiec, fryzjer, alchemik, rzeźnik oraz wielu innych. Poczuj jak społeczność odżywa dzięki Twoim sukcesom.

2019-05-23T11:10:04+02:00

Escape Doodland

Escape Doodland to dwuwymiarowa platormówka, w której gracz przenosi się do komiksowego świata bazgrołów, wyjętych wprost ze szkolnych zeszytów. Gracze wcielają się w jedną z kilku wybranych postaci i uciekają przed monstrum o nazwie Omnomus.

Gra dostępna jest w wersji na PC na platormie Steam oraz w wersji na Nintendo Switch. Premiera gry odbyła się 30.11.2018 r.

2019-05-23T11:09:53+02:00

EARTHWORMS

Earthworms to niezależna, artystyczna gra typu point & click umieszczona w surrealistycznym świecie science-ficton. Wszystkie miejsca w grze zostały namalowane ręcznie i pokazane z unikalnej perspektywy. Grasz wciela się w rolę prywatnego detektywa Pana Daniel White’a, który ma zdolności parapsychiczne. Wizje, które dostaje, pomagają mu w rozwiązywaniu dochodzeń.

Gra dostępna jest w wersji na PC na platormie Steam oraz Nintendo Switch. Premiera gry w wersji na PC odbyła się 23.02.2018 r.

2019-07-31T11:58:42+02:00

Climbros

Climbros to wciągająca dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której będziesz się wspinał. Możesz grać w trybie jednego gracza lub z grupą znajomych w trybie lokalnej kooperacji. Zaskoczenie, rozbawienie, bezsilność, radość, satysfakcja – spodziewaj się całej palety emocji.

Wspinaj się razem ze znajomymi. Sprawdźcie, czy potraficie współpracować w imię jednego celu. I pamiętajcie: los Waszej drużyny zależy w równej mierze od każdego z Was. Przed Wami długa droga. Czy uda Wam się osiągnąć idealną symbiozę i wspólnie zdobyć upragniony szczyt?

2019-05-23T11:09:58+02:00

BAD DREAM: FEVER

Bad Dream: Fever to druga duża produkcja z cyklu Bad Dream. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego dzieła, czyli Bad Dream: Coma, gra jest przygodówką typu point & click. Trzon rozgrywki stanowi rozwiązywanie zagadek polegających przede wszystkim na poszukiwaniu przedmiotów i używaniu ich w określony sposób. W ten sposób gracz popycha opowieść do przodu, zyskując dostęp do kolejnych lokacji i łamigłówek.

2019-07-31T11:58:46+02:00

Alchemist Simulator

Become the mystical alchemist, choose your contracts wisely as they will shape the world around you, discover the long forgotten magical recipes, upgrade your lab and become the most powerful alchemist of all times.

Manage hundreds of combinations to create various potions balancing their positive and negative effects. There are many ways to transmute your resources ranging from simple grinding all the way to magical essence cleansing, but some of them can be tricky or even dangerous.