Alchemist Simulator

2019-07-31T11:58:46+02:00

Become the mystical alchemist, choose your contracts wisely as they will shape the world around you, discover the long forgotten magical recipes, upgrade your lab and become the most powerful alchemist of all times.

Manage hundreds of combinations to create various potions balancing their positive and negative effects. There are many ways to transmute your resources ranging from simple grinding all the way to magical essence cleansing, but some of them can be tricky or even dangerous.

Climbros

2019-10-07T15:26:05+02:00

Climbros to wciągająca dwuwymiarowa gra zręcznościowa, w której będziesz się wspinał. Możesz grać w trybie jednego gracza lub z grupą znajomych w trybie lokalnej kooperacji. Zaskoczenie, rozbawienie, bezsilność, radość, satysfakcja – spodziewaj się całej palety emocji.

Wspinaj się razem ze znajomymi. Sprawdźcie, czy potraficie współpracować w imię jednego celu. I pamiętajcie: los Waszej drużyny zależy w równej mierze od każdego z Was. Przed Wami długa droga. Czy uda Wam się osiągnąć idealną symbiozę i wspólnie zdobyć upragniony szczyt?

Infernal Radiation

2019-10-07T14:19:51+02:00

Na Wyspie Halloweenowej inżynierowie poddają testom innowacyjny sposób wytwarzania energii cieplnej. Korzenie elektrowni sięgają głęboko pod ziemię, aż do samego serca Piekła, gdzie reaktory pozyskują energię z gorejących dusz. Kiedy dochodzi do awarii, na powierzchnię wydostaje się diabelskie promieniowanie. Zamieszkująca skażone tereny ludność zmaga się z licznymi opętaniami. Potrzebny jest egzorcysta.

The Worst Day Ever

2019-05-23T11:10:10+02:00

W The Worst Day Ever wcielisz się w rolę nowego pracownika, który właśnie został przyjęty do wielkiej korporacji. Twoje szczęście nie trwa jednak zbyt długo, bowiem umowa, którą podpisałeś okazuję się być cyrografem. Korporacja szybko odsłania swoje prawdziwe oblicze, a na światło dzienne wychodzą mroczne siły, które zawładnęły przybytkiem. Twoim zadaniem jest dostanie się na szczyt biurowca i pokonanie zarządu – dopiero wtedy będziesz mógł opuścić demoniczne mury korporacji.

SPYHACK: Episode 1

2019-05-23T11:10:16+02:00

Jest rok 2111. Światem rządzą technokorporacje. Prowadzone przez nie eksperymenty już dawno przekroczyły wszelkie normy etyki. Na straży technologicznej praworządności stoją najlepsi agenci Advanced Technology Division. Zostań jednym z nich i chroń ludzkość przed samozagładą.

Spyhack to hardkorowa gra szpiegowska w klimatach sci-fi z elementami skradanki i gry taktycznej. Wcielasz się w rolę agenta tajnej organizacji o nazwie ATD. W świecie zdominowanym przez technokorporacje obowiązuje tylko jedno zasada: hackuj lub zostaniesz zhackowany. Twoim celem jest powstrzymania tajnego projektu korporacji The Dome Ltd, który może doprowadzić ludzkość na skraj samozagłady.

Unlucky Seven

2019-05-23T11:10:31+02:00

Przyjaciele Ellen zawsze pamiętają, aby dzień święty święcić. Zamiast na zebranie Anonimowych Alkoholików udają się na imprezę urodzinową do luksusowego motelu. Niefortunnie się składa, że właściciel właśnie zjadł wyborną pasztetową z ludzkiej wątroby. A apetyt rośnie w miarę jedzenia. Impreza życia staje się imprezą śmierci.

Przeżyj przygodę z dreszczykiem, przemierzając piękny fotorealistyczny świat w pikselarcie. Tu wszystko boli. Jesteś tym, kogo zjesz, a twoje wybory decydują o losie przyjaciół. Poznaj ukryte cele i pragnienia każdego z uczestników wyprawy i drwij, gdy ich plany legną w gruzach.

Escape Doodland

2019-05-23T11:10:04+02:00

Escape Doodland to dwuwymiarowa platormówka, w której gracz przenosi się do komiksowego świata bazgrołów, wyjętych wprost ze szkolnych zeszytów. Gracze wcielają się w jedną z kilku wybranych postaci i uciekają przed monstrum o nazwie Omnomus.

Gra dostępna jest w wersji na PC na platormie Steam oraz w wersji na Nintendo Switch. Premiera gry odbyła się 30.11.2018 r.

BAD DREAM: FEVER

2019-05-23T11:09:58+02:00

Bad Dream: Fever to druga duża produkcja z cyklu Bad Dream. Podobnie jak w przypadku wcześniejszego dzieła, czyli Bad Dream: Coma, gra jest przygodówką typu point & click. Trzon rozgrywki stanowi rozwiązywanie zagadek polegających przede wszystkim na poszukiwaniu przedmiotów i używaniu ich w określony sposób. W ten sposób gracz popycha opowieść do przodu, zyskując dostęp do kolejnych lokacji i łamigłówek.

EARTHWORMS

2019-05-23T11:09:53+02:00

Earthworms to niezależna, artystyczna gra typu point & click umieszczona w surrealistycznym świecie science-ficton. Wszystkie miejsca w grze zostały namalowane ręcznie i pokazane z unikalnej perspektywy. Grasz wciela się w rolę prywatnego detektywa Pana Daniel White’a, który ma zdolności parapsychiczne. Wizje, które dostaje, pomagają mu w rozwiązywaniu dochodzeń.

Gra dostępna jest w wersji na PC na platormie Steam oraz Nintendo Switch. Premiera gry w wersji na PC odbyła się 23.02.2018 r.