Pooplers

2020-01-15T17:04:06+01:00

Pooplers to gra multiplayer, gdzie maksymalnie czterech graczy przejmuje kontrolę nad bobasami. Brzdące nie należą do tych spokojnych, gdy tylko nikt ich nie pilnuje raczkują po całym domu, wypróżniając się na podłogę. Wygrywa gracz który „pokoloruje” większą cześć mapy. Rozgrywkę urozmaicają power-up’y oraz mama która odnosi każdego berbecia do łóżeczka, gdy tylko zobaczy, że jej dziecko defekuje na podłogę. Pobyt w łóżeczku zmniejsza szansę na wygraną w danej rundzie. Gra humorystyczna, posiada jednak szereg elementów urozmaicających rozgrywkę i pozwalających na tworzenie taktyk.

ToolBoy

2020-01-15T17:13:27+01:00

The story of a repair robot who, instead of going to a speedball match on a nearby planet on a free weekend, has to come to work to repair the fault in one of the corporate buildings, as usual in such cases it fell on him. By accident, he discovers a corporate board plot for a new project related to the department of power. Unfortunately, the conspirators know that they are being intercepted and begins to follow the hero.

Toolboy starts to escape by solving new puzzles and revealing further details of the plot. Over time Toolboy gains more skills as superpowers. Our hero also has an ally in the form of an old disconnected from the main computer system. Toolboy communicates with him in special information points getting more tips.

Infernal Radiation

2019-10-07T14:19:51+02:00

Na Wyspie Halloweenowej inżynierowie poddają testom innowacyjny sposób wytwarzania energii cieplnej. Korzenie elektrowni sięgają głęboko pod ziemię, aż do samego serca Piekła, gdzie reaktory pozyskują energię z gorejących dusz. Kiedy dochodzi do awarii, na powierzchnię wydostaje się diabelskie promieniowanie. Zamieszkująca skażone tereny ludność zmaga się z licznymi opętaniami. Potrzebny jest egzorcysta.

SPYHACK: Episode 1

2019-05-23T11:10:16+02:00

Jest rok 2111. Światem rządzą technokorporacje. Prowadzone przez nie eksperymenty już dawno przekroczyły wszelkie normy etyki. Na straży technologicznej praworządności stoją najlepsi agenci Advanced Technology Division. Zostań jednym z nich i chroń ludzkość przed samozagładą.

Spyhack to hardkorowa gra szpiegowska w klimatach sci-fi z elementami skradanki i gry taktycznej. Wcielasz się w rolę agenta tajnej organizacji o nazwie ATD. W świecie zdominowanym przez technokorporacje obowiązuje tylko jedno zasada: hackuj lub zostaniesz zhackowany. Twoim celem jest powstrzymania tajnego projektu korporacji The Dome Ltd, który może doprowadzić ludzkość na skraj samozagłady.

Escape Doodland

2019-05-23T11:10:04+02:00

Escape Doodland to dwuwymiarowa platormówka, w której gracz przenosi się do komiksowego świata bazgrołów, wyjętych wprost ze szkolnych zeszytów. Gracze wcielają się w jedną z kilku wybranych postaci i uciekają przed monstrum o nazwie Omnomus.

Gra dostępna jest w wersji na PC na platormie Steam oraz w wersji na Nintendo Switch. Premiera gry odbyła się 30.11.2018 r.

EARTHWORMS

2019-05-23T11:09:53+02:00

Earthworms to niezależna, artystyczna gra typu point & click umieszczona w surrealistycznym świecie science-ficton. Wszystkie miejsca w grze zostały namalowane ręcznie i pokazane z unikalnej perspektywy. Grasz wciela się w rolę prywatnego detektywa Pana Daniel White’a, który ma zdolności parapsychiczne. Wizje, które dostaje, pomagają mu w rozwiązywaniu dochodzeń.

Gra dostępna jest w wersji na PC na platormie Steam oraz Nintendo Switch. Premiera gry w wersji na PC odbyła się 23.02.2018 r.